Přidáno 1 year ago

Expedient za 40 000,- (nástup možný ihned)

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-10-03

OborProcurement and Supply Chain

Máte praxi z oblasti logistiky, expedice nebo skladu? Hledáte nebo porozhlížíte se po práci v jedné z těchto oblastí? Má zájem o práci, která je více s administrativou než běháním po výrobě apod.? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Do našeho týmu hledáme nyní nové kolegy/kolegyně na pozici Expedienta/ky, který/á by se věnoval/a oblasti expedice.

Náplň práce:
  • Příprava přepravních dokumentů a dodacích listů
  • Podpora skladu při přípravě zakázky, elektronický převod materiálu v systému
  • Kontrola připravených zásilek dle výrobní zakázky a dodacího listu
  • Výdej zboží dopravcům vč. patřičné dokumentace

Požadavky:
  • SŠ vzdělání, ukončené
  • Praxe z podobné pozice výhodou - logistika, expedice, sklad
  • Znalost práce na PC, manuální zručnost
  • Oprávnění na VZV a zkušenosti z logistiky výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, časová flexibilita, chuť se učit nové věci

Benefity:
  • Pevná pracovní doba, nepřetržitý provoz (střídání krátkého/dlouhého týdne, 12. hodinové směny)
  • Adekvátní mzdové ohodnocení + příplatky/ bonusy za nepřetržitý provoz
  • 13. plat v podobě ročního bonusu
  • Příplatky za práci v noci a o víkendu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Ovocné a kávové dny, iontové nápoje, zmrzlinové dny v létě
  • Příspěvek na závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění (3 % z hrubé mzdy)
  • Příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně
  • Očkování proti chřipce zdarma
  • Zvýhodněné mobilní tarify za polovinu ceny i pro členy Vaší rodiny nebo známé
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • Odměna za doporučení až 50 000,- Kč
  • Možnost využití jazykových kurzů

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XRVKMUA5