Přidáno 1 week ago

Manažer výroby

LokalitaStředočeský kraj

PoziceManager

Datum2019-09-10

OborEngineering and Technical

Pro výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta do týmu vedení společnosti, který bude mít na starosti tým výroby a podílet se na strategickém rozvoji a směřování firmy.

»Náplň práce:«
  • Vedení výrobního úseku
  • Řízení lidí, nastavování KPI´s, kontrola efektivity
  • Dodržování termínů a rozpočtů jednotlivých projektů
  • Zajištění souladu výroby s požadavky na dodržování kvality, BOZP a dalších směrnic
  • Přímá podřízenost řediteli společnosti

»Požadujeme:«
  • Technické vzdělání
  • Zkušenost s vedením výroby, kde je důležitou technologií svařování
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci v NJ nebo AJ
  • Silnou a energickou osobnost se schopností jít za daným cílem a prosadit, co je nutné

»Nabízíme:«
  • Práci pro renomovanou a stabilní zahraniční společnost s projekty po celém světě
  • Odpovídající finanční ohodnocení (základ + roční bonusy dle výsledků)
  • Osobní auto i pro soukromé účely
  • Možnost ubytování plně hrazené firmou

- Technické vzdělání
- Zkušenost s vedením výroby velkých ocelových konstrukcí (hlavně svařování)
- Schopnost orientace v technické dokumentaci v NJ nebo AJ
- Silnou a energickou osobnost se schopností jít za daným cílem a prosadit, co je nutné
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W58000007i2bsEAA

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Moravskoslezský kraj
  • Plzeňský kraj