Přidáno 1 week ago

Finanční účetní

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-02-11

OborFinance and Accounting

Máte zkušenost se zpracováním účetnictví v mezinárodní společnosti? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy? Je pro Vás důležité i přátelské pracovní prostředí? Pro menší zahraniční výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici ÚČETNÍ SENIOR s velmi zajímavým finančním ohodnocením, který/á bude zpracovávat účetnictví nejen pro českou dceřinou společnosti ale i pro zahraniční.
Hledáme právě Vás.
Pracovní náplň:
- zpracování účetnictví i pro zahraniční společnosti
- kontrola salda
- hlášení Intrastat, účtování DPH
- účtování majetku
- časové rozlišení
- spolupráce při mezinárodních auditech
- uzávěrkové operace
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na obdobné pozici alespoň 4 roky
- anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni (každodenní využití). znalost dalšího jazyka výhodou.
- znalost českých i mezinárodních účetních standardů
- orientace v problematice mezinárodního DPH
- pracovitost, pečlivost, schopnost samostatné práce
- ochota cestovat (1-2x do roka služební cesta)
Nabízíme:
- velmi zajímavé platové ohodnocení
- možnost pružné pracovní doba
- příspěvek na stravování
- týden dovolené navíc nad zákonný rámec
- příspěvek na penzijní pojištění
- roční odměny
Máte zájem o další informace? Neváhejte mne kontaktovat.

Markéta Pávková
researcher
tel.: 721 258 304
email: marketa.pavkova@gmail.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000B00FBEAZ