Přidáno 6 days ago

Financial controller

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2019-05-14

OborFinance and Accounting

Náplň práce
- zodpovědnost za kompletní reportingový cyklus¨
- vedení týmu lidí
- příprava ročního plánu
- kontrola ukazatelů a parametrů zakázek, spolupráce s manažery jednotlivých oddělení, navrhování preventivních opatření
- vyhodnocení měsíčních finančních výsledků a zpracování komentářů k těmto výsledkům
- zpracování manažerských reportů pro vnitropodnikové účely
- podílet se na finančním řízení ve spolupráci s ředitelem závodu
- zlepšování finančních procesů, zlepšování reportingových a konsolidačních procesů
- ad hoc příprava dalších výkazů a vyhodnocení podle potřeb vedení firmy a ostatních oddělení
Požadujeme
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 5 let odborné praxe v oblasti controllingu ve výrobní společnosti
- zkušenosti s řízením projektů
- pokročilá znalost AJ - užití na denní bázi
- výborná znalost práce s PC (MS Office)
- Excel na pokročilé úrovni (pokročilé funkce, kontingenční tabulky)
- schopnost stanovovat priority
- analytické a inovativní myšlení a proaktivita
- organizační schopnosti
- výborné prezentační dovednosti
Nabízíme
- zajímavou práci v perspektivní mezinárodní společnosti
- možnost seberealizace
- možnost dalšího osobního rozvoje
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování
- další nadstandardní benefity vyplývající z kolektivní smlouvy
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000Byhv4EAB

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist