Přidáno 1 month ago

Operátor výrobní linky - možnost kariérního růstu. MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2020-08-04

OborManufacturing and Production

Hledáte pracovní uplatnění, kde můžete mít kariérní postup? Pojď se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Tě za poctivou práci správně ohodnotí. Hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY.

Informace/Nabízíme:
-nástup možný IHNED či DOHODOU
-místo výkonu práce: PLZEŇ
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
-nástupní plat 22 500 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 23 700 Kč operátor C, 24 600 Kč operátor B, 25 500 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč. + docházkový bonus 1000 Kč.
- 3směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování, příspěvek na dojíždění
- možnost pracovat i přesčas a o víkendu
- MOŽNOST NABÍDNOUT I UBYTOVÁNÍ

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- obsluha strojů
- ruční manipulace s materiálem

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Kontakty:
Alesia Dziuba
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Otýlie Beníškové 1556/12 | 301 00 Plzeň | Czech Republic
M: +420 724 611 616
T: +420 377 221 174
E: alesia.dziuba@adecco.com
adecco.cz
adecco.jobs.cz

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000BzTY4EAN