Přidáno 1 month ago

Výrobce obalů

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-09

OborManufacturing and Production

Pro významnou potravinářskou společnost v Českých Budějovicích v centru města hledáme ženy a muže na pozici - OBSLUHA ŘÁSNICÍHO STROJE x MANIPULANT

Náplň práce:
- obsluha výrobního stroje
- řezání materiálu
- kontrola výrobků
- balení hotových výrobků

Manuální práce - 12h směny - denní a noční. (krátký a dlouhý týden)

14 směn za měsíc!!!

Mzda od 20050Kč měsíčně + prémie 0-1000,- + mnoho dalších benefitů.
(vysoké příplatky za směnnost a za docházku, na kulturu atd...)

Výhoda pracovního místa v blízkosti vlakového a autobusového nádraží!!!

Požadujeme
- jemnou manuální zručnost
- možnost pracovat na krátký-dlouhý týden při 12h směnách
- potravinářský průkaz
- chuť do práce a spolehlivost

Nabízíme
- nástupní mzdu od 20050Kč/měsíčně, po zapracování VELKÉ NAVÝŠENÍ!!!
- prémie až do výše 0-1000kč/měsíčně
- příplatky za směnnost (+30Kč/h noční, +35% o víkendu)
- bonusy za docházku (nemarození) 2x ročně 7500Kč
- flexipasy (1500,- ročně)
- výhodné závodní stravování (výběr z více jídel)
- dárky k narozeninám, vánocům
- příspěvek na očkování proti chřipce a mnoho dalších...

Jednoduchý směnný provoz:
1. týden - 5 dní v práci, 2 dny VOLNO (VOLNO STŘEDA, ČTVRTEK)
2. týden - 5 dní VOLNO, 2 dny v práci (VOLNO PONDĚLÍ, ÚTERÝ, PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE)
3. týden - 5 dní v práci, 2 dny VOLNO (VOLNO STŘEDA, ČTVRTEK)
4. týden - 5 dní VOLNO, 2 dny v práci (VOLNO PONDĚLÍ, ÚTERÝ, PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE)

POKUD VÁS NABÍDKA ZAUJALA, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA alena.bohacova@adecco.com NEBO VOLEJTE 721 258 307

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000BzlyMEAR