Přidáno 1 year ago

TELEFONNÍ BANKÉŘ – MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2018-11-30

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejzajímavějších a nejmodernějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí vstoupit do bankovního sektoru. Jedná se o juniorní pozice, kde dostanete prostor se vše naučit a možnost kariérního růstu. Dále je tato pozice zaměřená především na kandidáty, kteří preferují moderní přístup zaměstnavatele a design pracoviště. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup.

Nabízíme:
•    28 dní dovolené, po 2 letech 30 dní dovolené
•    Stravenky v hodnotě 100 Kč, firma hradí 74%
•    Občerstvení v kanceláři
•    Společenské a sportovní akce, firemní víkendy
•    Multisport benefit
•    Cafeterie benefit program
•    Zvýhodněné firemní produkty
•    Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po prvním roce
•    Odborné školení a kariérní možnosti

Pracovní náplň:
•    Telefonický kontakt se stávajícími klienty společnosti
•    Poskytování informací o produktech společnosti, marketingových akcí a o podmínkách žádosti o úvěr, běžný nebo spořící účet
•    Aktualizace a ověřování dat
•    Jedná se zejména o odchozí linku (na základě marketingové kampaně voláme našim klientům s podrobnými informacemi)

Kvalifikační požadavky:
•    SŠ vzdělání s maturitou podmínkou
•    Dobré vyjadřovací schopnosti
•    Aktivní přístup k řešení požadavků
•    Uživatelskou znalost práce s PC
•    Prozákaznický přístup
•    Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
•    Prodejní dovednosti nebo praxe v oboru výhodou

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000C1TO5EAN