Přidáno 1 month ago

OSOBNÍ PORADCE

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-04-30

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších a nejmodernějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své získané zkušenosti v bankovním nebo obdobném finančním sektoru. Jedná se o seniorní pozici, kde se zaměříte na péči o tzv. afluentní klientelu (klienti s pravidelným příjmem nad určitou částku). Je důležité využít již nabyté znalosti a profesionálně naplnit klientské požadavky.

Nabízíme:
•    Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
•    Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
•    Příjemné a dostupné místo práce
•    Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Pracovní náplň:
•    V prvním půlroce se seznámíte s našimi produkty a systémy. Setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Budete plníte plány uzpůsobené pro prvních šest měsíců. Rozšíříte své dosavadní znalosti studiem v Akademii pro osobní poradce, kterou zakončíte certifikací.
•    Po půl roce budete spravovat a rozšiřovat vlastní portfolio 150 – 300 klientů. Pro tyto klienty jste výhradními osobními poradci a budujete s nimi partnerství.
•    V rámci osobních schůzek analyzujete finanční situaci klienta a navrhujete pro něj finanční plán, který můžete postavit na širokém spektru produktů (mj. také investice, pojištění apod.).
•    Hodnoceni jste za plnění plánu navázaného na vaše portfolio, váš bonus odpovídá míře plnění tohoto plánu.

Kvalifikační požadavky:
•    Jste vyzrálá osobnost s předchozími zkušenostmi v pozici osobního bankéře, klientského poradce apod.
•    Máte prokazatelné úspěchy v akviziční činnosti a obchodních aktivitách.
•    Máte výbornou znalost finančních/bankovních produktů a služeb.
•    Jste přirozeně orientovaní na zákazníka a umíte s ním řídit vztah i jeho očekávání.
•    Umíte výborně komunikovat a srozumitelně prezentovat.
•    Jste schopni analyticky uvažovat a zároveň vidět věci v širších souvislostech.
•    Jste vzdělání v ekonomické oblasti (SŠ/VŠ).
•    Máte angličtinu na komunikativní úrovni a jste schopni obsloužit zahraniční klientelu.

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000C1tWVEAZ