Přidáno 1 year ago

DEVIZOVÝ OBCHODNÍ SPECIALISTA

LokalitaZlínský kraj

PoziceSpecialist

Datum2018-07-30

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, společnost s nejvýhodnějším produktem ve svém odvětví na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Devizový obchodní specialista. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví, obchod, měli jste prozákaznický přístup a silný drive. Pokud máte rád/a obchod a jeho možnosti, tak je tato pozice přesně pro Vás.

Nabízíme:
• Fixní mzdu a neomezenou variabilní složku
• Nové moderní kanceláře v centru Zlína
• Příjemné a přátelské prostředí
• Zajímavé benefity (volný každodenní vstup do sportovních a relaxačních středisek po celé ČR a SR, stravenky, káva - nápoje a ovoce na pracovišti, Sick day 2 dny, 5 týdnů dovolené, výuka cizích jazyků, další rozvojová školení interními i externími profesionály, příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč, firemní víkendové zahraniční pobyty, mimofiremní akce, pravidelný pronájem sportovišť na týmové hry - fotbálek)

Pracovní náplň:
• Poskytování informací o měnových kurzech a produktech klientům
• Sjednávání kurzů a obchodování se stávajícím portfoliem
• Aktivní spolupráce s ředitelem regionu a stanovování obchodní strategie u svých klientů
• Vystavování a odesílání obchodních podkladů
• Sledování dění na devizových trzích

Kvalifikační požadavky:
• Zájem o finance a ekonomickou oblast
• Analytické a matematické myšlení
• Komunikativnost a schopnost rychlé reakce
• Obchodního ducha, zaměření na spokojenost a dlouhodobý vztah s klientem

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000CQ0KKEA1