Přidáno 2 weeks ago

Operátor/ka výroby v Kroměříží - Obsluha strojů na výrobu výrobků z plastu

LokalitaZlínský kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-09

OborManufacturing and Production

Nabízíme:
- Práci na HPP na 1 rok (zkušební doba 3 měsíce)
- Fixní mzdu až 22 000 Kč
- Práci na 8 hodinové směny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00- 6:00)
- Dotované závodní stravování a kantýna (55% z ceny stravy hradí zaměstnavatel)
- Stravenky ve výši 100 Kč pro noční a víkendové směny
- 20 dní dovolené
- Práce je vhodná naprosto pro každého
Náplň práce:
- Jedná se o výrobu plastových součástí pro automobilový průmysl
- Práce  na montážní lince, lakovně a vstřikovně
- Práce je ve stoje
Požadujeme:
- Ochotu pracovat na třísměnný provoz
- Manuální zručnost, pečlivost
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Zájem učit se novým věcem
Pokud Vás nabídka zaujala tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na: lucie.konopkova@adecco.com.

Lucie Konopková
Recruitment Manager
Pekařská 72 | 602 00 Brno | Czech Republic
M: +420 725 456 584
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000CRLmmEAH