Přidáno 3 months ago

Projektový manažer – inženýringové zakázky v zahraničí

LokalitaStředočeský kraj

PoziceManager

Datum2019-07-11

OborManufacturing and Production

Máte zkušenosti s vedením inženýringových projektů?
Nevadí Vám občasné pobyty v zahraničí (Evropa, Afrika, Asie)?

Aktuálně obchodně velmi úspěšná výrobní společnost, která vyrábí a montuje velké ocelové konstrukce, hledá zkušeného realizátora podobných projektů. Společnosti se daří, získává nové zakázky zejména v Africe a Asii, a na jeden velký projekt (a následně i další, co přijdou) aktuálně hledáme nového člověka

Náplň práce:
  • Komplexní zastřešení projektu po administrativní, ekonomické, organizační a částečně i obchodní stránce
  • Spolupráce s vedením a obchodem od fáze získání zakázky
  • Kontinuální dohled na průběh od fáze konstrukce, přes výrobu až po montáž na místě
  • Jednání se zákazníky (velmi často státní úřady, ministerstva apod.)
  • Občasné cestování do vzdálených i bližších destinací (Afrika, Asie…)

Požadujeme:
  • Ekonomické nebo technické vzdělání
  • AJ na velmi dobré aktivní úrovni (jednání ze zahraničními zákazníky a partnery)
  • Zkušenosti s podobnými inženýringovými nebo stavebními projekty v zahraničí
  • Samostatnost, zodpovědnost, stresuodolnost, flexibilitu
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
  • Možnost se podílet na velmi zajímavých velkých i menších zahraničních projektech
  • Finanční ohodnocení odpovídající pozici i vašim zkušenostem
  • Zázemí a jistoty stabilní mezinárodní firmy
  • Balíček benefitů

 Jan Zimmel
Team Leader Engineering & Manufacturing
ADECCO spol. s r.o.
M: +420 734 444 929
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000FZOOEEA5