Přidáno 3 months ago

Asistentka ředitele společnosti

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceStaff

Datum2019-04-12

OborCall Centre and Customer Service

Chcete denně využívat anglický jazyk?
Máte praxi v administrativě?
Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým?
Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme kandidátky na pozici
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost AJ na pokročilé úrovni podmínkou
• praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
• velmi znalost MS Office, znalost SAP výhodou
• dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
• silná orientace na detail, pečlivost, důslednost a samostatnost
• zájem o další osobnostní a odborní rozvoj a vzdělávání.
Pracovní náplň:
• zajištění administrativní podpory
• správa kalendáře, organizace schůzek a spolupráce plánování času ředitele
• příprava, vytváření a úprava dokumentů a prezentací v MS Office
• zápisy z porad a evidence termínů a úkolů podle požadavků
• příprava interních/externích porad a setkání
• správa příchozí/odchozí pošty, třídění a archivace dokumentů
• zajištění služebních cest (jízdenky, letenky, rezervace hotelů, restaurací)
• péče o návštěvy, zajištění prostoru pro jednání, občerstvení
Nabízíme:
• stabilní a prosperující společnost
• odpovídající finanční ohodnocení
• rozmanitou, zajímavou práci v příjemném kolektivu
• možnost odborného růstu a seberealizace
• bohatá nabídka zaměstnaneckých benefitů
• nástup možný ihned
Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na email zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000FZjh7EAD

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Manager
  • Plzeňský kraj
  • Specialist