Přidáno 1 month ago

Supervisor projektů-příležitost pro ABSOLVENTY

LokalitaÚstecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-02-10

OborEngineering and Technical

Co Vás čeká a nemine:

- budete vyjednávat o cenách nových zakázek ve spolupráci s obchodním oddělením
- převezmete projekt, zrealizujete ho, zkoordinujete vše potřebné
- budete také cestovat mimo ČR a dohlížet na projekty a řídit práce
- povedete tým lidí
- i spolupráce při nákupu materiálu bude občasnou součástí pozice
- když bude třeba, domluvíte se se zákazníky i dodavateli

Co od Vás očekáváme:

- ideálně VŠ, strojního zaměření
- vzhledem k cestování do zahraničí se neobejdete bez velmi dobré angličtiny
- chuť pracovat na mezinárodních projektech
- velkou výhodou je praxe v oblasti řízení projektů
- znalost MS Projekt
- AutoCAD - podmínkou
- přirozený talent k vedení lidí

Co Vám nabízíme:

- možnost cestovat do zahraničí
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- stravenky
- přátelský kolektiv a fajn tým

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000GQsuqEAD