Přidáno 1 week ago

Technolog

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2018-12-06

OborManufacturing and Production

Technolog

TECHNOLOG
ODVĚTVÍ:        technologie
LOKALITA:       Tachov
NÁSTUP:          ihned nebo dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
- Implementace projektů do sériové výroby a změny na stávající projektech na procesní úrovni včetně layoutů a technické dokumentace
- Standardizace a optimalizace technologických procesů výroby
- Řešení technických problémů
- Snižování nákladů, mapování úzkých míst procesů
- Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
POŽADUJEME:
- Vzdělání v technickém oboru (VŠ technického směru výhodou)
- Praxe ve výrobní společnosti na podobné pozici Technolog/Procesní/Produktový inženýr apod.
- Schopnost řešit technologické problémy ve výrobě, inovativní myšlení
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- Dynamická osobnost, rychlá orientace v problémech, proaktivní přístup
NABÍZÍME:
- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- Atraktivní finanční podmínky
- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000GR2xKEAT

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist