Přidáno 1 week ago

Inženýr kvality - vzorkování na zákazníka

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2018-12-06

OborManufacturing and Production

ODVĚTVÍ:            kvalita
LOKALITA:         Plzeň
NÁSTUP:            ihned
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádění vzorkování dle požadavků zákazníka, komunikace se zákazníkem týkající se vzorkování
- Spolupráce na tvorbě APQP dokumentace
- Zadávání vzorkování na internetové zákaznické portály
- Zadávání dat do systému IMDS
- Komunikace s mateřskou společností týkající se vzorkování
- Spolupráce se vstupní kontrolou s cílem podpořit rozvoj dodavatelů
- Spolupráce a provádění auditů výrobků
- Podpora a spolupráce při provádění dalších externích i interních auditů
- Spolupráce na koordinaci interních změn ve výrobním procesu směrem k zákazníkům
- Spolupráce s externí a interní zkušební laboratoří
- Spolupráce na rekvalifikaci výrobků
POŽADUJEME:
- SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost nástrojů řízení jakosti výhodou
- Praxi v kvalitě nebo v technickém oboru (možné absolvent VŠ technického směru)
- Znalost norem ISO TS 16949 výhodou
- Flexibilitu, ochotu cestovat
- Znalost německého i anglického jazyka
Nabízíme
- Práci ve stabilní zavedené německé firmě s patnáctiletou tradicí v Čechách
- Perspektivu dalšího osobního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dnů dovolené ihned od nástupu
- Jazykové kurzy
- Zaměstnanecké výhody
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000GRZ86EAH

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist