Přidáno 1 month ago

Servisní technik pro průmyslovou automatizaci

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-08-09

OborEngineering and Technical

Jste absolventem elektro oboru na SŠ/VŠ a znáte průmyslové řídící systémy, minimálně teoreticky (praktické využití výhodou)?
Jste elektrotechnik s praxí, hledáte novou výzvu a chcete pracovat pro renomovanou mezinárodní společnost na špičkových technologiích ve svém oboru?
Pro českou pobočku mezinárodní společnosti, zabývající se vývojem a výrobou automatizovaných řídících procesů pro průmyslovou výrobu, hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:
-              Pravidelná údržba a kontrola řídících systémů instalovaných na výrobních zařízeních u zákazníka
-              Řešení převážně SW problémů, včetně jejich aplikací a instalací
-              Spolupráce s projektovým manažerem a zákazníkem na zlepšování
-              Technická podpora a školení pro interní uživatele kontrolních systémů
-              Evidence technických změn a veškeré dokumentace

Požadavky:
-              Ideálně VŠ nebo SŠ elektro s praxí
-              Znalosti nebo odborné zkušenosti v oblasti automatizace
-              Všeobecné znalosti procesů a aplikací u zákazníka
-              Samostatnost, pečlivost, schopnost řešit obtížné situace a pracovat pod tlakem
-              Řidičský průkaz B – aktivní řidič
-              Alespoň pasivní znalost AJ (schopnost číst dokumentaci) a ochota se dále učit
-              Časová flexibilita – téměř 100% u zákazníků po severní Moravě
-              Držet pohotovost (střídavě dle domluvy s kolegy)

Nabízíme:
-              Možnost pracovat pro světového lídra v oboru
-              Pracovat ve stabilním týmu zkušených specialistů (možnost se od nich učit a rozvíjet své znalosti a zkušenosti do dalších oblastí)
-              Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
-              5 dní dovolené navíc, penzijní připojištění, stravenky/diety v nadprůměrné hodnotě
-              Služební automobil, notebook a mobilní telefon, vše i pro soukromé účely

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000HjSphEAF