Přidáno 5 days ago

Pracovník plánování a řízení výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-04-15

OborManufacturing and Production

ODVĚTVÍ:       výroba
LOKALITA:       Domažlicko
NÁSTUP:          ihned
NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení a optimalizace výrobního řetězce včetně logistiky s ohledem na dodržování termínu dodávek, kvality a hospodárnosti
- Sledování, řízení, plánování a kontrola výrobních zakázek
- Sledování, řízení, plánování a kontrola zásob
- Péče o základní data v informačním systému
- Reporting vedení závodu
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
- Zkušenosti s řízením výroby, přípravy výroby a optimalizace výroby a logistiky, ideálně ze strojírenského podniku výhodou
- Schopnost domluvit se německým jazykem
- Znalosti Shopfloor-Managementu / Lean Managementu výhodou
- Analytické myšlení
- Komunikační a týmové schopnosti
- Dobrá znalost MS-Office
- Znalost informačního systému SAP výhodou
NABÍZÍME:
- Odpovídající motivační měsíční ohodnocení
- Široké spektrum pracovních činností a velkou samostatnost při rozhodování
- Profesionální zaučení od vysoce motivovaného a úspěšného týmu/managementu
- Jednosměnný provoz
- 25 dní dovolené
- Nápoje zdarma po celou dobu směny
- Závodní stravování (stravenky), příspěvek na dojíždění, další benefity

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000HkjI9EAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Hlavní město Praha