Přidáno 4 days ago

Vedoucí provozní účtárny V BANCE

LokalitaHlavní město Praha

PoziceManager

Datum2018-12-13

OborFinance and Accounting

Vedoucí provozní účtárny

Náplň práce:
  • Vedení a odborná a metodická podpora 6členného týmu účetních provozního účetnictví banky
  • Spolupráce na nastavování účetní metodiky (týkající se provozního účetnictví)
  • Spolupráce na implementaci zákonných změn účetní metodiky do účetního systému
  • Spolupráce na přípravě podkladů pro audit
  • Řešení a kontrola smluv týkajících se agend provozního účetnictví
  • Zastřešení implementace nového účetního systému
  • Odpovědnost za optimalizaci a automatizaci procesů
  • Úzká spolupráce s finanční ředitelkou, účetními metodiky, oddělením výkaznictví a oddělením finančních analýz
  • Komunikace s daňovým centrem a finančním úřadem

Požadavky:
  • Praxe s účetnictvím v bankovní instituci
  • Praxe s vedením týmu
  • Znalost českých účetních standardů
  • AJ – středně pokročilá
  • Znalost MS Excel a Word
  • Výhodou – IFRS
  • Optimistická osobnost, organizačně schopná a zodpovědná, umět si určit priority, mít v sobě drive a zaměření na výsledek

Nabízíme:
  • Příjemné dynamické prostředí v centru Prahy (atraktivní lokalita přímo u metra a úžasné kanceláře)
  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Spolupráce s odborníky napříč bankou
  • Mnoho benefitů
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000JPWlbEAH

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist