Přidáno 1 month ago

Lakýrník, 1SMĚNNÝ PROVOZ, KMENOVÝ STAV Plzeň

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2019-02-01

OborManufacturing and Production

Máte zkušenosti s lakováním? Preferujete RANNÍ směny? Chcete nastoupit do KMENOVÉHO STAVU a chcete lakovat architektonický ocelový konstrukce. Hledáme pracovníka do společnosti zabývající se inovativní výrobou střešních a fasádních elementů ze skla, oceli, hliníku a membránových zastřešení? Pak čtěte dále…
Náplň práce:
* lakování architektonických ocelových konstrukcí
* vysokotlakého stříkání, kytování a broušení pohledových ploch
* výběr technologických postupů pro aplikaci nátěrů
Informace:
* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: Plzeň
* motivační mzdové ohodnocení
* příspěvek na stravování
* práci ve stabilní uznávané společnosti
* 1 směnný provoz  (max. 2směnný provoz při větším objemu práce)
* práce ve stabilní společnosti na Borských Polích
* 5týdnů dovolené
* poukázky Unišeky 1x ročně (6000 Kč)
* zvýhodněný firemní tarif
* NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU
Požadavky:
* praxe v oboru min. 2 roky
* znalost vysokotlakého stříkání, kytování a broušení pohledových ploch
* znalost technologických postupů pro aplikaci nátěrů
* spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000JPgqrEAD