Přidáno 6 days ago

Regulatory Reporting Expert - Bank of Communications

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-09-12

OborFinance and Accounting

Pro čínskou banku Bank of Communications hledáme kolegu na výše uvedenou pozici. Tato banka zakládá v Praze svou pobočku, a tak hledáme lidi, které baví být součástí něčeho zcela nového a nastavovat nové fungování.
Náplň práce

  • zodpovědnost za regulatory a financial reporting
  • příprava regulatorních reportů, denních informačních reportů pro vedení, interních finančních reportů, patřičné části každoročního reportu atd.
  • monitorování interních indikátorů, regulatorních indikátorů a abnormálních reportů
  • analyzování dopadů regulatorních změn
  • spolupráce s příslušnými odděleními a externími poskytovateli
  • správa denních transakcí v systému (loro & nostro účty, účetnictví, ověřování a správa platebních aplikací)

Požadujeme
  • nejméně 2 roky zkušeností na obdobné pozici v bance - konkrétně zodpovědnost za regulatory reports
  • min. bakalářské vzdělání (účetnictví, finance, statistika apod.)
  • komunikativní angličtina, plynulá čeština
  • základní znalosti účetních standardů (české + IFRS)

Nabízíme
  • práce pro jednu z největších světových bank
  • nové kanceláře v centru Prahy
  • účast na založení zcela nové pobočky světové banky

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem o detailnější informace, neváhejte zareagovat skrze tlačítko Odpovědět a zaslat své CV v českém i anglickém jazyce. Ráda Vám poté zavolám a probereme spolu veškeré detaily.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000JPhspEAD

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist