Přidáno 6 days ago

OSOBNÍ BANKÉŘ JUNIOR

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-01-11

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších a nejmodernějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí vstoupit do bankovního sektoru. Jedná se o juniorní pozici, kde dostanete prostor se vše naučit a možnost kariérního růstu. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup.

Nabízíme:
•    Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní
•    Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci
•    Skvělou příležitost pro růst, máme propracovaný kariérový systém a mnoho našich ředitelů začínalo v bance od píky
•    Máte příležitost stát se členem prima týmu – dobré mezilidské vztahy a vzájemná důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
•    v našem systému benefitů si vybere každý (třeba výhodný úrok na hypotéku nebo firemní školku, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u našich partnerů, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Pracovní náplň:
•    Poskytovat klientům poradenství a precizní servis
•    Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství – s klienty budete komunikovat na osobních schůzkách
•    Prodávat bankovní produkty a aktivně získávat nové klienty
•    Zajišťovat pokladní a směnárenskou činnost – poté, co absolvujete intenzivní trénink a certifikaci ČNB

Kvalifikační požadavky:
•    Zájem o oblast bankovnictví/financí
•    SŠ/VŠ vzdělání
•    Znalost anglického jazyka výhodou
•    Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
•    Proaktivita a obchodní dovednosti
•    Pečlivost a zodpovědnost v práci

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6RUzEAN

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Ústecký kraj
  • Staff