Přidáno 2 days ago

Provozní elektrikář Hranice, přímo pod kmen

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-06-24

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé pracovníky na pozici provozní elektrikář.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • 13.plat
  • směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:
  • plánovaní a provádění elektro údržby strojů a zařízení
  • odstraňování a řešení poruch ve výrobě
  • provádění preventivních kontrol dle plánu

POŽADUJEME:
  • praxe v automobilovém průmyslu
  • platná elektro vyhláška 50 §6 a vyšší
  • znalost v oboru měření a regulace
  • znalost technologie frekvenčních měničů, programování řídícího systému Simatic – výhodou
  • manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6RnbEAF

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Zlínský kraj