Přidáno 6 days ago

Strojní zámečník Hranice, přímo pod kmen

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-01-11

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé pracovníky na pozici strojní mechanik/zámečník.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • 13.plat
  • směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:
  • oprava a údržba strojů a zařízení,
  • nastavování a seřizování strojů a zařízení,
  • kontrola strojů dle preventivních prohlídek a jejich čistění.

POŽADUJEME:
  • výuční list v oboru
  • zkušenosti se svařováním
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • VZV, jeřábnické a vazačské oprávnění výhodou
  • řidičský průkaz sk. C - výhodou
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6RngEAF