Přidáno 2 months ago

Svářeč Hranice, R+O směny, přímo pod kmen

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-04-16

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici svářeč.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNY.
NABÍZÍME:
  • platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
  • závodní stravování,
  • příspěvek na dopravu,
  • zaměstnání v kmenovém stavu,
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti,
  • 13.plat,
  • ranní a odpolední směny, víkendy volné.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • příprava a čištění materiálu
  • provádění svařovacích prací
  • svařování metodou MAG, TIG
  • kontrola provedené práce, vyrovnání a úprava sváru
  • údržba nástrojů a svařovacích strojů

POŽADUJEME:
  • výuční list v technickém oboru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • oprávnění ke svařování metodou CO2 podmínkou, TIG výhodou
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6Ro1EAF

Nedávno navštívené pozice

  • Liberecký kraj
  • Staff
  • Hlavní město Praha
  • Specialist