Přidáno 1 month ago

Asistentka týmu poradců

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-02-01

OborFinance and Accounting

Náplň práce
  • Administrativní podpora pro manažery a vedení
  • Organizační práce pro tým poradců
  • Administrativa (kopírování, skenování, skartování, archivace)
  • Vyřizování a přepojování telefonátů, předávání telefonních vzkazů (i v AJ)
  • Evidence klientských složek, smluv apod.
  • Příprava podkladů pro fakturaci, kompletace smluv
  • Administrace datových schránek
  • Práce téměř ze 100 % v kanceláři a na PC v různých systémech

Požadavky:
  • NÁSTUP IHNED
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • AJ – B2, komunikativně (napsat e-mail, zavolat do hotelu, apod.)
  • Výhodou – kratší praxe na podobné pozici
  • Výhodou – znalost NJ
  • Organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
  • Práci u renomované poradenské společnosti zaměřené na audit, daně, vedení účetnictví i mzdového účetnictví
  • Moderní pracovní prostředí přímo na metru
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Práci v týmu poradců
  • Rozvoj zkušeností a znalostí, podporu profesních kvalifikací, jazykové vzdělávání, odborná školení, celofiremní i mimopracovní akce a mnoho dalšího
  • Mnoho benefitů

Zaujala Vás výše uvedená pozice? Neváhejte mne prosím kontaktovat skrze tlačítko "ODPOVĚDĚT".
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6SycEAF

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Plzeňský kraj
  • Manager