Přidáno 4 months ago

Elektromechanik Třinec, přímo pod kmen

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-01-14

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem v Třinci hledáme odborníka na pozici údržbář – elektro.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NABÍZÍME:
  • Zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností.
  • Zajištění stravy a pitného režimu na pracovišti.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Široká škála benefitů – bonusy, školení, závodní stravování, firemní akce, …
  • Nepřetržitý provoz.
  • Pracovní smlouva na HPP.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Preventivní údržba strojů, strojních zařízení, budov a následné plánované opravy.
  • Zabezpečování plynulého chodu výroby po stránce údržby.
  • Odstraňování aktuálních poruch ve výrobě.

POŽADUJEME:
  • Min. SŠ/SOU obor elektro – slaboproud.
  • Praxe na obdobné pozici.
  • Platná elektro vyhláška 50 §6.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
  • Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup, flexibilita, manuální zručnost.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6VThEAN

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Staff
  • Specialist