Přidáno 2 months ago

Operatiní nákup_Olomoucko

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-03-07

OborManufacturing and Production

OPERATIVNÍ NÁKUP s AJL_Olomoucko

Mezinárodní společnost hledá kandidáta, který by rád pracoval na pozici s využitím anglického jazyka

OPERATIVNÍ NÁKUP s AJL

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
• Zkušenost s operativním nákupem ve výrobní společnosti velkou výhodou
• Nutná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel)
• Komunikativní a týmová osobnost
• Flexibilita a samostatnost

Náplň práce:
• Komunikace s dodavateli – řešení operativního nákupu
• Zajištění materiálu od tuzemských i zahraničních dodavatelů
• Plánování potřeb, zajištění včasnosti dodávek
• Spolupráce s ostatními odděleními na projektech
• Reporting
• Zlepšování procesů v oblasti nákupu a logistiky

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení
• Stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě
• Školení zaměstnanců a důraz na jejich rozvoj (odborní školení a jazykové kurzy)
• Místo pracoviště: Olomoucký kraj
• Nástup: dle dohody

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000K6coNEAR

Nedávno navštívené pozice

  • Ústecký kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj