Novinky

Stáhni si mobilní aplikaci Jobs in Česko

Najdi své nové zaměstnání kdykoliv a odkudkoliv dle lokality, pozice, oboru, typu zaměstnaneckého poměru…

Adecco Jobs

Zadej specifikaci hledané práce do ADECCO aplikace a každý den obdržíš čerstvé informace o nových volných pozicích do svého mobilu.

Adecco Jobs Adecco Jobs Adecco Jobs

Way To Work

Projekt Way To Work vznikl před několika lety z důvodu kritické situace, kdy nemůže zhruba čtvrtina mladých lidí na světě najít práci. Zatímco mladí lidé tvoří 17 procent populace, jejich podíl na nezaměstnanosti činí 40 procent. V Evropě je v průměru 23,5 % mladých nezaměstnaných, v některých zemích – například ve Španělsku nebo Řecku – však přesahuje 55 %.

Way To Work

Čerství absolventi jsou rizikovou skupinou i u nás. K 31. 12. 2013 evidoval Úřad práce ČR celkem 39 546 absolventů škol všech stupňů vzdělání, kteří se na celkové nezaměstnanosti podíleli 6,6 %.

Abychom Vám, kteří máte zájem pracovat, mohli pomoct s Vašimi prvními pracovními krůčky, vyrážíme ve čtvrtek 26. března 2015 do ulic na tzv. STREET DAY. Najdete nás všude tam, kde jsou Adecco pobočky - Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Plzeň a České Budějovice.

Poznáte nás snadno, budeme mít Adecco v červená trika Way To Work! Každý z nás Vám rád poradí, jak sestavit Vaše CV, jak se připravit na první pracovní pohovor, nebo jak získat dobrou práci, když nemáte žádné pracovní zkušenosti.

Nebojte se, přijďte za námi!