Adecco

Základní fakta

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992. V současné době máme 16 poboček a On-Site pracovišť u našich klientů po celém území České republiky. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků - uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci profesního i mimoprofesního rozvoje.

V průběhu roku zaměstnáváme na denní bázi více než 3 500 agenturních zaměstnanců, ročně najdeme vhodné zaměstnání pro více než 3 800 uchazečů, denně pomáháme více než 100 našim klientům.

Základ našeho úspěchu spočívá ve spojení pevného zázemí mezinárodní společnosti s lokální přítomností. Mezinárodní zázemí nám umožňuje využívat ucelené mezinárodní know-how včetně nejmodernějších technologií a lokální přítomnost nám na druhé straně zajišťuje dokonalou znalost místního prostředí a jeho potřeb, jakož i nezbytnou bezprostřední blízkost klientovi.

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (www.apps.cz), která byla založena v prosinci 2002.

Adecco

Historie Adecco

Adecco je největší personální společností na světě. Vznikla spojením dvou renomovaných společností ADIA a ECCO v r. 1996.

Historie firmy ADIA sahá do r. 1957, kdy Henri F. Lavanchy představil ve Švýcarsku nový koncept práce - tzv. Temporary Help, zpočátku nahrazující chybějící personál ve firmách klientů, postupně nabízející flexibilní rozsah služeb podle jejich potřeb a přání. Za několik desítek let své existence se ADIA rozrostla co do počtu zemí, ve kterých nabízí své služby, tak i do rozsahu služeb, které světový trh vyžaduje. Stala se jednou z největších společností ve svém oboru. V jejím čele stál Klaus Jacobs.

Společnost ECCO byla založena v r. 1964 ve Francii p. Philippem Foriel-Destezet a již v r. 1984 se stala vedoucí společností na trhu práce ve Francii. Expandovat na další trhy začala společnost v r. 1988 a do r. 1995 rozšířila své aktivity do 32 zemí.

Cílem spojení obou společností bylo získání vedoucího postavení na světovém trhu práce, což se také stalo.