Temporary Help

Temporary Help

Zajistíme Vám dostatek pracovních sil v době, kdy Vaši zaměstnanci čerpají dovolenou, jsou na nemocenské nebo zažíváte sezónní špičku. Více v sekci Temporary help.

Try & Hire

Try & Hire

Je vhodný všude tam, kde o vytvoření trvalého pracovního místa zatím není rozhodnuto. Více v sekci Try & Hire.

Permanent Placement

Permanent Placement

Na libovolnou pracovní pozici Vám nalezneme vhodné uchazeče, kteří splňují Vámi požadovaný profil. Více v sekci Permanent Placement.

Executive Search

Executive Search

Jedná se o cílené oslovení zkušeného kandidáta, který je předem vytipován ze společností ve stejném nebo příbuzném oboru s Vaší činností. Více v sekci Executive Search.

Assessment Centre

Assessment Centre

Nástroj pro hodnocení kandidátů nebo zaměstnanců s ohledem na jejich dovednosti, schopnosti, znalosti…. Více v sekci Assessment Centres.

Recruitment Support

Recruitment Support

Řada podpůrných aktivit, které pomohou Vašemu HR týmu s výběrem nových zaměstnanců do trvalého pracovního poměru. Více v sekci Recruitment Support.

Payroll

Payroll

Využijte této služby a předejte svou mzdovou a personální agendu do našich rukou. Více v sekci Payroll.

Outsourcing

Outsourcing

Předejte kompletní odpovědnost za ucelenou část svých aktivit naší agentuře a věnujte se svému předmětu podnikání. Více informací v sekci Outsourcing.

Xpert testing

Xpert testing

Prověříme schopnosti a dovednosti Vašich zaměstnanců nebo kandidátů na trvalá či dočasná pracovní místa. Více informací v sekci Xpert testing.