Way To Work

Co je to Way To Work?

Adecco Way To Work bylo založeno v roce 2013 se třemi hlavními cíli:
• snižovat nezaměstnanost mladých lidí
• zlepšit uplatnění mladých lidí na trhu práce
• pomáhat řešit globální nesoulad talentů
Chceme vám usnadnit vaši cestu k práci – dát vám užitečné rady jak hledat práci a předat vám zkušenosti, jak nastartovat pracovní kariéru.
Proč? Především proto, že vám chceme pomoci uskutečnit vaše sny a představy o budoucnosti. A také proto, že máme profesionální know-how a zkušenosti, o které se s vámi chceme podělit.
Proto si vám dovolujeme představit Way to Work. Přidejte se k nám a zapojte se do akcí, které pro vás pořádáme. Rádi vás přivítáme na palubě!Street Day


CEO for 1 month

Adecco připravilo jedinečnou příležitost pro mladé lidi, kdy se můžou stát generálním ředitelem Adecco Group po dobu jednoho měsíce. Mladí lidé z celého světa mají příležitost vyzkoušet si, jaké to je řídit nadnárodní společnost s více než 32.000 zaměstnanci a 19,5 miliard eur v příjmech, a to díky podpoře CEO Adecco Alain Dehaze.
Kampaň bude zahájena 1. března. Každá země vybere jednoho kandidáta a on / ona stráví jeden měsíc jako místní CEO v zemi svého bydliště. Vybraní finalisté se pak vydají na Bootcamp, kde se vybere jeden vítěz a stane se Global CEO Adecco Group.
Přihlásit se můžete přes registraci na www.adeccowaytowork.com. Čeká Vás test z angličtiny, test dovedností, budete muset nahrát svůj životopis a napsat motivační dopis. Aplikace se uzavře 15.dubna, potom bude následovat výběrové řízení.CEO1Month CZ

Street Day

Čtvrtým rokem se bude konat Adecco Street day (17.března 2015), kdy všichni kolegové vyrazí do ulic měst v 54 zemí, kde Adecco působí. Zaměří se na veřejná místa, studijní centra, univerzity, školy s cílem podat pomocnou ruku v hledání zaměstnání.

Street Day