Přidáno 1 month ago

Nákupčí s AJ

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-04-15

OborProcurement and Supply Chain

Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky nebo obchodu?
Mluvíte anglicky?
Tak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• dobrou znalost anglického jazyka podmínkou
• praxe na podobné pozici min. 1 rok – nákup, obchod nebo logistika
• aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
• uživatelskou znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
Náplň práce:
• zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli
• tvorba a správa objednávek
• úzká spolupráce s plánováním výroby
• jednání o cenách, vyhledávání příležitostí spolupráce s dalšími dodavateli
• koordinace nákupu služeb a materiálů mezi jednotlivými odděleními
• příprava a kontrola smluv
Nabízíme:
• motivující platové ohodnocení
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• široká škála zaměstnaneckých benefitů
• nástup možný ihned
V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu pavla.polakova@adecco.com, tel:602193941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JRtZjUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Plzeňský kraj
  • Manager
  • Středočeský kraj
  • Staff