Přidáno 2 weeks ago

Skladník s VZV, Frýdlant nad Ostravicí, přímo pod kmen

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2019-11-07

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem ve Frýdlantě nad Ostravicí hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici skladník.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NABÍZÍME:
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • pracovní smlouva na HPP
  • 3 směnný provoz (týden ranní + týden odpolední + týden noční)

NÁPLŇ PRÁCE:
  • nakládka, příjem, vykládka materiálu, zásobování výrobních linek materiálem
  • provádění veškerých skladových operací
  • práce na PC a se skladovými systémy
  • obsluha VZV

POŽADUJEME:
  • min. SOU, SŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením VZV, platný průkaz VZV podmínkou
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, aktivní přístup k práci
  • pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSaMiUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Moravskoslezský kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Královéhradecký kraj