Přidáno 3 weeks ago

Obsluha ohraňovacího lisu - 1 směna

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-15

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
•    obsluha a údržba CNC ohraňovacího lisu Trumpf
•    korekce programů pro ohýbání
•    udržování plynulého chodu výroby
NABÍZÍME:
•    nástup do KMENOVÉHO stavu na HPP (smlouva na dobu neurčitou)
•    mzdové ohodnocení: 25.000 – 35.000 Kč
•    1směnný provoz
•    závodní stravování ZDARMA!
•    firemní akce (večeře, různé teambuildingy apod.)
•    práce v malém kolektivu – cca 16 zaměstnanců
POŽADUJEME:
•    SOU/SŠ strojního zaměření
•    práce vhodná pro absolventy
•    praxe na ohraňovacích lisech výhodou
•    znalost čtení výkresové dokumentace
•    spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost

Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail pavla.polakova@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 193 941.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KT6bFUAT