Přidáno 3 weeks ago

Shift leader

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-10

OborManufacturing and Production

START-UP nového projektu

Máš rád výzvy? Nelekneš se každé překážky? Rád se učíš novým věcem?

Tak neváhej a pojď do toho s námi...Hledáme Shift leadera pro nový projekt v oblasti automotive, ve kterém nebude chybět adrenalin, ale odměnou Ti bude super pocit, že jsi stál u úplného počátku a Ty jsi ten, bez koho by to nešlo.
SHIFT LEADER
náplň práce:
- řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
- dohled nad plněním úkolů v termínech a požadované kvalitě
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
- evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy
požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- praxi na obdobné pozici v automotive
- zkušenost s vedením kolektivu
- znalost z oblasti svařování, CNC obrábění
nabízíme:
- Zázemí silné společnosti s mnohaletou tradicí na Strakonicku
- Rozjezd zcela nového projektu/nové metody/nové stroje
- Zajímavé finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností
- Měsíční prémie
- 13. a 14. mzdu
- Příspěvek na dopravu popř. na relokaci
- Dotované stravné
- 5 týdnů dovolená
- Bonus za pracovní fond
- Další zaměstnanecké benefity

Obsazujeme i další technické pozice

Zaujala Vás tato nabídka? Nebo to není úplně ono? Nevadí, obsazujeme i mnoho dalších technicky zaměřených pozic, tak neváhejte a odpovězte zasláním svého CV. Budeme se těšit na spolupráci.
Marcela Bočková Molková
Consultant Permanent Placement

ADECCO spol. s r.o.
Biskupská 129/1 | 370 01 České Budějovice | Czech Republic
M: +420 734 444 930
E: marcela.bockova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZswPUAT