Přidáno 5 days ago

Vedoucí výrobní linky

LokalitaPardubický kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-18

OborManufacturing and Production

Popis pozice

  • Pro významného klienta v Pardubicích hledáme kandidáta (M/Ž) na pozici vedoucího výrobní linky.
  • Jako vedoucí linky budete mít na starost koordinaci a řízení práce operátorů u výrobní linky(vedení cca 10 - 20 lidí))

Dále:
  • Zajišťování plynulého výrobního procesu
  • Vedení požadované dokumentace výrobního procesu dle stanovených předpisů
  • Sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
  • Kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Co nabízíme
  • práci pro muže i ženy
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel nebo stravenku
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • práci v přátelském kolektivu

Očekáváme
  • vzdělání SOU nebo SŠ
  • práci na PC
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602193941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ma7UDUAZ