Přidáno 1 month ago

Inženýr zákaznické kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-04-27

OborQuality

ODVĚTVÍ:     kvalita
LOKALITA:   Domažlicko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    péče o systém řízení kvality v rámci přiděleného produktu – zákazníka
*    řešení otázek kvality daného produktového portfolia
*    zpracování reklamací (interní a externí), komunikace se zákazníkem
*    vytváření, správa a aktualizace směrnic, návodek, kontrolních plánů a další dokumentace
*    správa FMEA, risk management, optimalizace procesu řízení kvality
*    spolupráce při auditech, namátkové kontroly, školení zaměstnanců
*    spolupráce s technickým projektovým manažerem a pracovníkem zákaznického centra
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ nejlépe technického směru
*    velmi dobrá komunikativní znalost AJ
*    praxe na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti
*    znalost výkresové dokumentace
*    pokročilá znalost MS OFFICE (Excel – kontingenční tabulky, funkce), MES, SAP, Outlook
*    velmi dobré prezentační a komunikativní dovednosti
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní, stále rostoucí společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie Benefit Plus 5000 Kč/rok
*    příspěvky na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    při doporučení kandidáta náborový bonus
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000PdXH0UAN