Přidáno 1 week ago

Operátor výrobní/automatické linky - až 32 000Kč - Třebechovice

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceStaff

Datum2020-10-16

OborManufacturing and Production

Do výrobního závodu v Třebechovicích pod Orebem hledáme nové pracovní síly! Nástup možný ihned.

Co Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus až 5000 Kč za produktivitu, kvalitu a stupeň zaškolení
  • Stravenky v hodnotě 131 Kč (zaplatíte pouze 59 Kč)
  • Zvýšené zákonné příplatky (noční 20%, odpolední 10%, přesčas 30%)
    • Průměrný výdělek za noční směnu 5.625,- Kč / týden (37,5h)
    • Průměrný výdělek za odpolední směnu 5.156,- Kč / týden (37,5h)

  • Příspěvek na očistu oděvu 300 Kč / pololetí
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Fyzicky nenáročná čistá práce
  • Vhodná práce pro ženy i muže
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Obsluha výrobní nebo automatické linky ve výrobě
  • Seřizování, nastavování parametrů strojů
  • Práce ve vícesměnném provozu - 3 směny po 8 hodinách, nebo 12ky - nepřetržitý režim

Požadujeme:

  • Základní nebo středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z výrobního závodu
  • Manuální zručnost, dobrý zrak
  • Pečlivost, odpovědnost, chuť do práce, schopnost učit se novým věcem

Lucie Elza Kňourková

Recruitment & Administration Manager
ADECCO spol. s r.o.
Šimkova 1224/2b | 500 03 Hradec Králové | Czech Republic
T: +420 732 915 789
E: lucie.knourkova@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QDYNlUAP