Přidáno 1 year ago

Operátor výroby brzdových komponentů, až 29 000 Kč

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2022-05-19

OborManufacturing and Production

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chcete získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Zašlete nám svůj životopis
NÁSTUP IHNED!
Nabízíme:
  • Stabilní zaměstnání na HPP – 3 měsíce zkušební doba
  • Nástupní mzda od 21 500 Kč (základ od 110 Kč/hod + příplatky)
  • Bonus za nepřetržitý provoz 500 až 2 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu 650 až 2 500 Kč
  • Rychlý vývoj mzdy – po 3 měsících navýšení o prémie z výroby!
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Doporučte kamaráda a získejte bonus 20 000 Kč
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Možnost přesčasů (příplatek až 40 %)
  • Zaškolení
  • Příspěvek na stravování (kantýna otevřená VŽDY – víkendy i noční směny)

Náplň práce:
  • Obsluha obráběcích strojů
  • Obsluha licích strojů
  • Kontrola výrobků
  • Manipulace s těžšími brzdovými systémy

Požadujeme:

  • Praxi ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost

Magda Olejarz
Recruitment Manager

ADECCO spol. s r.o.
Poděbradova 7 | 702 00 Ostrava | Czech Republic
M: +420 734 444 921
E: magda.olejarz@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QYNLgUAP