Přidáno 2 months ago

Nástrojař

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-05-25

OborEngineering and Technical

Nástrojař

NÁPLŇ PRÁCE:
-    opravy lisovacích, kašírovacích a vyrážecích nástrojů
-    údržba a opravy vstřikovacích forem
-    úpravy nástrojů dle požadavků výroby
-    údržba nástrojů včetně hydraulických okruhů
POŽADAVKY:
-    výuční list v oboru
-    praxe v oboru
-    znalosti nástrojů a zařízení (vstřikolisy) podmínkou!
-    schopnost práce na výměnách a opravách forem
-    svářečské zkoušky výhodou (bonus za zkušenost)
-    ŘP sk.B, VZV zkoušky – výhodou (možno absolvovat interně)
-    preciznost, pečlivost, technické myšlení
-    ochota pracovat v třísměnném provozu
NABÍZÍME:
-    zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-    dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
-    pravidelný roční nárůst mezd
-    až 20% měsíční bonus
-    příplatky za směnný povoz, za přesčasy
-    5 týdnů dovolené
-    příspěvek na dojíždění, stravenky, poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody
-    možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZ0bZUAT