Přidáno 5 days ago

Výrobní inženýr (elektro)

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-11-20

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     elektrotechnika
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zajištění správné funkce a nastavení výrobních zařízení
*    instalace a zavádění nových výrobních technologií a výrobních linek
*    příprava výroby pro nové typy výrobků
*    vytváření nákupních specifikací (pro výše uvedené)
*    návrh a optimalizace výrobních procesů a zařízení
*    příprava potřebné dokumentace
*    komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
*    interní spolupráce s dalšími odděleními
*    úzká spolupráce s ostatními pobočkami v rámci skupiny
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ – elektrotechnický obor
*    SŠ – praxe nutná, VŠ – vhodné i pro absolventy
*    středně pokročilá komunikativní znalost AJ
*    orientace v technické dokumentaci
*    dobrá práci s PC – MS Office
*    znalost programování PLC Omron výhodou
*    zkušenosti v průmyslové výrobě výhodou
*    technické a kreativní myšlení, manuální zručnost
*    řidičský průkaz sk. B
NABÍDKA:
*    zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
*    možnost profesního růstu a vzdělávání
*    perspektivní a stabilní zaměstnání
*    čisté a příjemné pracovní prostředí
*    půlroční bonusy ve výši 13. mzdy
*    pravidelné roční navyšování mzdy
*    25 dnů dovolené
*    dotovaná kuchyně
*    bezplatné jazykové kurzy
*    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
*    důkladné zaškolení na pozici
*    NÁSTUPNÍ BONUS 20 000,- (vyplacen po zkušební době)
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZC5cUAH