Přidáno 1 month ago

Technik/seřizovač - vhodné i pro absolventy

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-08-04

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:       technika
LOKALITA:      Plzeň - sever
NÁSTUP:        dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    dílčí činnosti týkající se zajištění provozuschopnosti výrobních strojů – seřizování, údržba, oprava
-    práce ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)
-    pozice je vhodná i pro absolventy s chutí zaučit se
POŽADAVKY:
-    SOU/SŠ vzdělání (elektrotechnický nebo strojní obor)
-    technické znalosti a dovednosti, technické myšlení
-    zkušenosti s údržbou, seřizováním a opravami na výrobních strojích výhodou
-    znalost pneumatiky a mechaniky
-    manuální zručnost
-    zodpovědnost, cílevědomost
-    základní znalost PC - denní využití
-    základní znalost AJ/NJ
-    Vyhláška 50/1978 Sb. §4 a vyšší – není podmínkou (možnost absolvování školení u zaměstnavatele)
-    ochota učit se novým věcem
-    ŘP sk.B
NABÍDKA:
-    Uplatnění na zajímavé pozici v rostoucí výrobní společnosti
-    Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
-    Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
-    Letní a vánoční prémie
-    5 týdnů dovolené
-    Stravenky, občerstvení na pracovišti
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Zvýhodněné mobilní tarify
-    Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
-    Možnost dalšího vzdělávání
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZIwsUAH