Přidáno 3 months ago

Operátor výroby/skladu/kvality - Slatina/ Modřice

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2021-03-19

OborManufacturing and Production

Pojďte pracovat do moderního a čistého výrobního prostředí, kde budete kompletovat elektroniku. Pro naši pobočku ve Slatině a v Modřicích hledáme nové kolegy do týmu.
Práce na HPP pouze na 3 dny v týdnu (12ti hodinové noční 18:00 – 6:00 nebo ranní směny 6:00 – 18:00 ) v kombinaci:
neděle, pondělí, úterý + jedna pracovní sobota v měsíci
středa, čtvrtek, pátek + jedna pracovní sobota v měsíci
Nebo možnost také noční směny Po - Pá ( 20:30 - 5:00) - Modřice.
Nabízíme:
- práci na HPP
- mzdu 18 500 - 20 000 Kč
- výkonnostní bonus, docházkový bonus 1500 Kč
- nadstandardní příplatky za práci přesčas
(v týdnu 43%, o víkendu 100%)
- Bonusy - půl roční a roční
- 5 týdnu dovolené
- Multisport karta
- stravenky 80 Kč a možnost stravovat se ve firemní jídelně
Náplň práce:
- čeká Vás manuální práce na výrobní lince s elektrickým
šroubovákem či scannerem
- kompletace výrobků
- příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
- kontrola a balení, testování
Požadujeme:
- manuální zručnost
- čistý trestný rejstřík
- ochotu pracovat na 12 hodinové směny
- výhodou pokud máte zkušenosti s VZV
Pokud Vás nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na lucie.konopkova@adecco.com
Lucie Konopková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
Bašty 8 | 602 00 Brno | Czech Republic
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000R1nm7UAB