Přidáno 1 month ago

Senior controller

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-06-22

OborFinance and Accounting

ODVĚTVÍ:     finance, controlling
LOKALITA:   Rokycany
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    zodpovědnost za finanční analýzu výrobního závodu, za standardní kalkulaci, mezipodnikové ceny a strategický provozní rozpočet
-    zodpovědnost za personální sazby a sazby strojních zařízení daného výrobního závodu, jejich nastavování a kontrola
-    vyhodnocování finanční investice závodu a dohlížení na dodržování budgetu
-    sumarizace finančních výstupů a jejich prezentace vedení závodu
-    analýza periodických nákladů a odchylek výroby, identifikace trendů a možných rizik, stejně tak jako příležitostí ke zlepšení operativy
-    doporučování finančních a provozních metrik, které budou podporovat stávající a měnící se obchodní činnosti a měřitelné výstupy oproti stanoveným cílům
-    finanční konzultace pro všechna oddělení napříč závodem
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
-    zkušenosti z controllingu ve výrobní společnosti podmínkou
-    komunikativní znalost AJ podmínkou
-    znalost SAP výhodou
-    pokročilou znalost MS Office (Excel)
-    řidičský průkaz skupiny B
-    výborné komunikační dovednosti (denní komunikace s výrobou)
NABÍZÍME:
-    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
-    benefit za docházku
-    příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km
-    příspěvek na stravování
-    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
-    MultiSport kartu
-    až 6 dní dovolené navíc
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000R2b6KUAR