Přidáno 2 weeks ago

Operátor/ka výroby ve Vyškově. Mzda až 22 500 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2021-01-12

OborManufacturing and Production

Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Vyškově.
Nejedná se o fyzicky náročnou práci s břemeny, práce vhodná naprosto pro každého.

Nabízíme

- Nástupní mzdu 18 000 Kč
- Příplatek za noční až 3 200 Kč a příplatek za odpolední až 2 200 kč
- Bonusová složka mzdy až 2 500 Kč
- Bonus za docházku až 1 000 Kč
- Práci v dvousměnném nebo třísměnném provozu po - pá
- Dotované stravování - oběd za 20 Kč
- 25 dnů dovolené
- Sportovní benefity + masáže
- Dobrou dopravní dostupnost
(zastávka autobusu před společností, možnost parkování)

Náplň práce

Vaší náplní práce bude montáž žaluzií, rolet, sítí apod. na hliníkové rámy.

Požadujeme

- Manuální zručnost, spolehlivost
- Ochotu pracovat dvousměnný až třísměnný provoz
6:00 - 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00

Pokud máte zájem, tak zašlete prosím Váš životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Lucie Konopková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RBdjSUAT