Přidáno 2 weeks ago

Brigáda v supermarketu na letní prázdniny - 137,-/hod!

LokalitaLiberecký kraj

PoziceStaff

Datum2020-06-29

OborSales and Retail

Brigáda na červenec a srpen - přihlaste se, domluvíme se na spolupráci!
Hledáme šikovné brigádníky a brigádnice do supermarketu do Cvikova.
Směny: ranní + odpolední (konkrétní docházka na domluvě přímo se supermarketem!)
Nabízíme

- sazbu 137,-/hod
- možnost domluvit si individuálně směny s vedoucí supermarketu
- mzdu k 15 dni v měsíci
- smlouvu na DPČ
- rychlé zaučení od vedoucí, která vždy ráda pomůže a poradí

Vaše náplň práce:
- práce na pokladně (obsluha zákazníků, markování zboží, ...) + doplňování zboží (práce na obou úsecích je nutná)

Požadujeme

- věk 18+
- potravinářský průkaz + trestní bezúhonnost
- docházka v měsíci červenec i srpen
- zkušenost s prací v supermarketu výhodou, nikoliv podmínkou
Odpovězte ještě dnes, životopis není nutností :)
Kateřina Točíková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s r.o.
T: +420 732 915 789
E: katerina.tocikova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RC3zQUAT