Přidáno 2 weeks ago

Procesní inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-14

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     technika
LOKALITA:    Stříbrsko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    zlepšování a optimalizace výrobních procesů
-    využití principů štíhlé výroby s cílem snižování nákladů a zlepšování vlastní výroby
-    zavádění nových produktů
-    podílení se na vývoji a výzkumu nových produktů a postupů
-    příprava specifikace návrhu pro nový produkt, vedení změnového řízení
-    technické specifikace pro nákup nových strojů a zařízení
-    správa procesní dokumentace v systému ERP, zodpovědnost za přesnost výrobní dokumentace
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    min. 3 roky praxe v oblasti průmyslového inženýrství
-    velmi dobrá komunikativní znalost AJ
-    znalost principů štíhlé výroby, LEAN, automatizace, TPM
-    zodpovědnost, smysl pro systematickou práci, analytický přístup
-    flexibilita, v případě potřeby ochota cestovat
NABÍZÍME:
-    zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-    příspěvek na dopravu
-    5 týdnů dovolené
-    příspěvek na penzijní připojištění
-    obědy zdarma
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RCOGBUA5