Přidáno 4 months ago

Vedoucí nástrojárny

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceManager

Datum2020-07-07

OborManufacturing and Production

Nabízíme:
-              Perspektivní a stabilní práce na HPP
-              Motivující finanční ohodnocení
-             Benefity
-              Zaměstnání v kmenovém stavu
-              Stravenky v hodnotě 90 Kč
-              25 dní dovolené
-              Nástup ihned
Požadujeme
-              Vzdělání v technickém směru
-              Zkušenost na obdobné pozici
-             Znalost anglického jazyka
-             Velmi dobré technické znalosti
-              Orientace ve výkresové dokumentaci, práce s měřidly
-              Jeřábnický a svářečský průkaz výhodou
-              Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
Náplň práce
-              Rozdělení práce pro své oddělení
-             Organizuje systém náhradních dílů
-             Dohlíží na přestavbu nástrojů
-             Vedení týmu
-             Analyzuje všechny problémy s nástroji, které dostává od kvality a výroby
-             Denně kontroluje všechny problémy a vytváří možné vylepšení v oddělení
-             Opravy, údržba, čištění nástrojů a zařízení
-              Čtení výkresové dokumentace
-              Sestavení a odzkoušení nových lisovacích nástrojů
-              Objednávání náhradních dílů, kontrola skladového stavu
Místo pracoviště: Frýdlant nad Ostravicí
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLXR6UAP