Přidáno 3 weeks ago

Senior Engineer

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceManager

Datum2020-07-08

OborEngineering and Technical

Náplň práce:
  • Řídí a podporuje Produktového, Procesního inženýra a PLC specialistu
  • Hodnotí stav a funkci procesů
  • Analyzuje pracovní cykly, optimalizuje výrobu a materiálové toky
  • Koordinuje a zajišťuje technologickou přípravu výroby
  • Stanovuje způsob výroby, případně i použití výrobních nebo provozních zařízení, strojů, nástrojů pro samotnou výrobu
  • Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje dostatečnou dokumentaci
  • Technické změny – od návrhu až po ověření výsledku v praxi
  • Rozpoznat vzniklý problém při zavedení produktu a specifikovat jeho řešení v co nejrychlejším čase
  • Podílí se na zavádění nových technologií
  • Implementace procesních i technických změn do výroby
  • Plánování kapacit výrobních linek
  • Podílení se analýzách problémů, šrotů a repasí
  • Návrhy a realizace pro zlepšení produktivity

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru, 3 – 5 let praxe v oboru
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr
  • Možnost home office (2 dny/měsíc)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat podle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Příspěvky na dětské rekreace
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Poukázky Flexi Pass
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)
  • Zaměstnanecké akcie

Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602 193 941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLcSnUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Plzeňský kraj
  • Manager