Přidáno 2 months ago

Senior CAD Designer

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-21

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     engineering/projektové řízení
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
-    Hlavní náplní práce pro Vás bude koordinace a rozvoj nových činností v oblasti navrhování výrobků podle požadavků zákazníků
-    Design a vývoj části sedaček do automobilů dle specifikací zákazníka
-    Integrování součástek a sestav do sedadlových systémů
-    Komunikace s klienty a řešení technických závad během vývoje
-    Provádění designových výpočtů a jejich analýza
-    Vedení přiřazených projektů
POŽADAVKY:
-    VŠ strojního zaměření
-    Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok, ideálně v oboru Vývoje produktů
-    Zkušenosti v oblasti strojírenství (plasty, kovy)
-    Anglický jazyk na komunikativní úrovni
-    Znalost a zkušenost v 3D designových programech – Catia nebo NX jsou nutností
NABÍZÍME:
-    Zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a příspěvek na dojíždění
-    Stravenky, 25 dní dovolené, firemní události, zajímavý tarif od T-Mobile
-    Po zapracování reálný kariérní posun na pozici produktového či projektového inženýra
-    Možnost služebních cest do zahraničí a spolupráce s týmy po celé Evropě a Africe
-    Práce na zajímavých projektech pro významné výrobce automobilů
-    Jazykové kurzy zdarma, osobní trénink a vývoj
KONTAKT: jan.vanek@adecco.com, tel: 725 820 149

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLm0sUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Pardubický kraj